Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Süreç nasıl işliyor?

Sipariş öncesinde size, şirketinizle ve sektörünüzle ilgili birtakım sorular soruyoruz. Logo tasarıma eklemek istediğiniz detaylar varmı bunları öğreniyoruz. Yoksa eğer biz en uygun şekilde en iyi tasarımları çıkarmaya çalışıyoruz. Tüm siparişlerinizde %50 ön ödeme alındıktan sonra çalışmalarınızı başlatıyoruz.Bu süreç ortalama 48 saat sürmektedir. Daha sonra örnek 3 adet logo tasarım gönderiyoruz. Bu tasarımlar üzerinden dilediğiniz gibi düzenlemeleri yapıyoruz. Tasarımı onayladığınızda kalan ücreti alıyoruz ve vektörel kaynak dosyaları, logonuzla kurumsal videonuzu, 3 boyutlu modellemelerinizi paket olarak iletiyoruz.

Yaptığınız tasarımlar baskıya uygun mu?

Tüm teslim edilen dosyalar her baskı ortamına hazır olarak paketlenmektedir. Renk kodlarınız, vektörel formatlarınız,fontlarınız ve geriye kalan tüm dosyalarınız eksiksiz olarak baskıya hazır şekilde teslim edilecektir.

Ürün/Hizmetlerim kaç gün içinde teslim edilir?

Ürün ve hizmetleriniz ortalama 48 saat içinde onayınıza sunulmaktadır. Ekstra bir durum olduğunda başlangıç aşamasında mutlaka bildirileceksiniz.

Satış sonrası destek veriyormusunuz?

Satış öncesi ve sonrası, eksiksiz bir teknik destek anlayışıyla hareket ediyoruz.Eklemeler, düzenlemeler ve daha fazlası için bize her zaman ulaşabilirmisiniz.