Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Logo Tasarım

2007 yılından bu yana çok sayıda şirkete, İç piyasa ve Avrupa pazarında; logo tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetler verdik. Aslında bakıldığında, başlanmamış tasarımlardan, geçen yıl bir logo yapmıştık onu yollarmısınıza kadar her süreçte daima şirketlerin yanında olduk. En iyisi olma yolunda uluslararası trendleri takip ediyor, üzerlerine eklemeler yapıyor ve çizimlerimize yansıtıyoruz. Kullanılan tasarımlar eskiz karalama kağıtlarından dijital tasarımlara, kurumsal kimliklerden şirketinizi uluslararası platformlarda temsil edecek animasyon grafik logo çalışmalarına kadar uzun bir yoldan geçiyor. Bütün bu süreçte şirketinizi temsil ettiğimiz gibi, kendimizi de temsil ettiğimizin farkındayız.

Tüm bunların yanında 7/24 hizmetle, şirketinizin en iyi tasarımlara sahip olması için çaba gösteriyoruz. İyi bir sosyal medya tsasarımı, logo tasarımı ve benzer grafik tasarım işlerinizde her zaman yanınızdayız.

Çözüm Ortağınız
  • Sektörünüze ve markanıza hızlı bir uyum içinde en iyi tasarımı çıkarmaya çalışıyoruz.
  • Size verilen sürelerde, bizden istenen tasarımlar mutlaka iletilir.
  • Beğenmedinizmi ? Sorun değil. Tasarım sonrası 4 kişilik revize destek ekibine aktarılırsınız. Siz beğenene kadar, en iyisi için..
  • Teslimat sonrası dosyaları mı kaybettiniz? Vektörel dosyalara mı ulaşamıyorsunuz? O renk içinize sinmedi mi? Farklı bir isteğiniz mi var? Her zaman aynı noktada, bıraktığınız yerdeyiz. Standart işleyen revize süreçlerinde üstelik, ÜCRETSİZ.
Nasıl Çalışıyoruz
Yaptığınız tasarımlar baskıya uygun mu?

Tüm teslim edilen dosyalar her baskı ortamına hazır olarak paketlenmektedir. Renk kodlarınız, vektörel formatlarınız,fontlarınız ve geriye kalan tüm dosyalarınız eksiksiz olarak baskıya hazır şekilde teslim edilecektir.

Whatsapp Destek

Tüm sorularınız ve bilgilendirmeler için whatsapp üzerinden anlık destek alabilirsiniz.

Bütün bunların dışında sormak istedikleriniz tüm detaylar için yine whatsapp hattımızdan veya 0322 323 39 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Tekrar belirtmek isterim ki, mesai saati sorunumuz yok. Sabit hattımıza ulaşabilir yada whatsapptan dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.